Bese Mühendislik Elektrik Ltd Şti.

Sadece İnandıgımız işleri yapıyoruz

Firmamız uzman kadrosu ve teknolojik donanımıyla müşterileri için ideal sektörel çözümler üretmektedir.

Firmamız 21 yılı aşkın iş tecrübesi ile bir çok tesisin A.G., O.G., zayıf akım sistemlerinin anahtar teslimi kuruluşunu projelendirmiş ve uygulamıştır.

Trafo binalarının dizaynı, trafo tesisleri, dahili ve harici tip modüler hücre sistemleri projelendirme ve tesis çalışmalarını yürütmekteyiz.

Detaylı bilgi için


Ana İşimiz

 
Tüm fabrika ve diğer sanayi tesislerinin trafo, busbar veya kablo tavalı dağıtım sistemleri, Aydınlatma,Pratoner AG-OG panoları, kompanzasyon, şehir şebekeleri kurulumunu yapmaktayız.


Yüksek Teknoloji Yüksek Verim

Enerjiyi gerekli miktarda, en yüksek kalite ve en düşük maliyetle üretmek kadar tüketim noktalarına güvenli ve verimli biçimde iletmek de büyük önem taşır. Enerjinin verimli ve güvenli dağıtımı, bütün dünyada şebeke isletmecileri için her zaman kilit önem taşıyan bir konu olmuştur. Türkiye’de bu ihtiyaçları karşılamak ve buradan doğan müşteri istek ve gereksinimlerine yanıt vermek üzere kurulmuş olan BESE MÜHENDİSLİK ELEKTRİK LTD.ŞTİ yüksek teknolojili ürünleri ve deneyimli kadrosuyla 0,4 kV’dan 400 kV’a kadar bütün gerilim düzeyleri için danışmanlık, projelendirme, anahtar teslim çözümler ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.


Çözüm Odaklı

Gerek özel ve kamuya ait enerji üretim, iletim ve dağıtım şirketleri gerekse endüstri kuruluşları verimli ve bütünsel çözümlerinden yarar sağlamaktadır.Yeni sistemlerin şebeke planlamasını ve mevcut sistemlerin modernleştirilmesini BESE MÜHENDİSLİK ELEKTRİK LTD.ŞTİ en son teknolojilerle ve yüksek bir profesyonellik düzeyiyle yürütmektedir.